Strona g??wna Gmina Słupca

Kochani Rodzice!

31.10.2016

Dziękujemy Wam za ponad 700 głosów oddanych na wniosek Rady Rodziców pt. ,,Buzia roześmiana – łazienka wyremontowana” zgłoszony jako inicjatywę obywatelską w 2016 roku. Mimo, że inny wniosek zwyciężył, a nasz zajął II miejsce, to liczba głosów oddanych przez Państwa dowodzi, że potrzeby szkoły są dla Was ważne i staraliście się nam pomóc. Wkrótce zwrócimy się do Państwa z kolejną prośbą – o głosowanie w internecie na naszą szkołę, która zgłosiła się do programu ,,Szkoła Małego Inżyniera”.

13 zwycięskich placówek otrzyma zestawy klocków Lego Mindstorms, szkolenie dla nauczycieli oraz jeden dzień pełen fascynujących przygód z nauką, w ramach Festiwalu Technologicznego. Głosowanie będzie trwało od 15.11.2016 do 18.12.2016 za pośrednictwem strony www.szkolamalegoinzyniera.pl. Zachęcamy Państwa do głosowania.