Strona g??wna Gmina Słupca

W tym miejscu mozna przeczytać o ważnych wydarzeniach w życiu szkoły.

• uroczystościach szkolnych
  • wydarzeniach z życia klas
  • osiągnięciach przedmiotowych i sportowych
  • spotkaniach z ważnymi ludźmi...

Pokaż aktualności z roku:

Dyżury w Poradnii Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupcy

23.06.2017
Miło nam poinformować Państwa, Ze Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Słupcy uruchamia w środy i czwartki popołudniowe dyżury z zakresu : konsultacje, porady, diagnozy pedagogiczne, terapia pedagogiczna, zajęcia socjoterapeutyczne. Oferta ta jest skierowana ku rodzicom, którym czas pracy nie pozwala na kontakt z Poradnią w godzinach dopołudniowych. Godziny dodatkowych dyżurów:

Środa – godz. 14.30 – 17.30
Czwartek – godz. 15.00 – 18.00

Konkurs plastyczny klas III - "Pomagamy starszym"

20.01.2017
W dniu 10 stycznia 2017 został przeprowadzony w klasach trzecich konkurs plastyczny - „Pomagamy starszym”. Prace wykonały dzieci z czterech klas III na lekcji religii. Komisja wybrała 19 najładniejszych prac - wyróżnione i nagrodzone można obejrzeć na gazetce umieszczonej na holu parteru naszej szkoły. Konkurs został przeprowadzony w ramach programu "Bezpieczna szkoła".