Strona g??wna Gmina Słupca

11.12.2016

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, których organizatorem jest Wielkopolskie Kuratorium Oświaty. Dla szkół podstawowych przeprowadzane są konkursy z matematyki, przyrody, języka polskiego i języka angielskiego. Na etapie szkolnym w każdym z nich można było zdobyć 40 punktów, a uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 30 punktów zakwalifikowali się do etapu rejonowego, który odbędzie się w lutym 2017r.

Bardzo miłą wiadomością jest zakwalifikowanie się trojga naszych uczniów do etapu rejonowego. Z języka polskiego 33 punkty zdobyła Weronika Zauer (kl. VIa), którą uczy języka polskiego pani Urszula Balewska, drugą uczennicą jest Martyna Struszczyk, która uzyskała 31 punktów, jej nauczycielką jest pani Marlena Sufleta. Do rejonowego etapu z matematyki zakwalifikował się Paweł Pyrzyk z wynikiem 35 punktów – uczeń pani Lilli Czechalskiej. Gratulujemy i życzymy dojścia do wojewódzkiego finału!