Aktualizacja konta w dzienniku elektronicznym dla rodzica i ucznia, którzy wykonują pierwsze logowanie na dotychczasowych zasadach, czyli uczniowie klas 2 do 8.

Uczniowie i rodzice  klas 1 otrzymują dostęp do dziennika w sekretariacie.

Schemat aktualizacji konta w dzienniku elektronicznym wykonywany przez rodzica lub ucznia powyżej 13 roku życia, które mają już dostęp do dziennika elektronicznego. Osoby te wykonują logowanie przy pomocy dotychczasowego dostępu, a następnie przechodzą trzy poniższe kroki, kroki te przedstawione są również w powyższym filmie.

1. Logowanie do Dziennika – za pomocą dotychczasowego dostępu
  2. Podaj 4 cyfry numeru PESEL
  3. Wybierz rodzaj konta – zalecany typ konta to eduVulcan

Krok 1:
Uczeń i Rodzic logują się do Dziennika VULCAN.

Krok 2:
Uczeń i Rodzic podają 4 ostatnie cyfry numeru PESEL w celu weryfikacji.

Krok 3:
Uczeń i Rodzic wybierają rodzaj konta.

Typy kont Ucznia i Rodzica

Podczas aktualizacji Rodzic oraz Uczeń dokonują wyboru pomiędzy dwoma typami kont – zwykłym kontem lub kontem eduVULCAN.

Zalecany wybór to konto – eduVulcan, które pozwala m.in. na:

• Korzystanie z aplikacji mobilnej eduVulcan
  • Obserwowanie rodzicowi postępów w nauce wszystkich swoich dzieci.

Aktualizacja konta dla Rodzica i Ucznia – szczegółowe wyjaśnienia i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.