W dniu 26 lutego reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Słupcy wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej chłopców. Zawody rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w hali sportowej w Ostrowitem. Nasza reprezentacja pokazała się w nich z bardzo dobrej strony, docierając do finału rozgrywek. W meczu o złoto nasi chłopcy dzielnie walczyli o korzystny wynik do ostatnich sekund meczu. Równo z gwizdkiem końcowym po rzucie Mikołaja Śmiechowskiego doprowadzamy do remisu. W rzutach karnych niestety to zespół z Powidza zachował większą koncentrację i mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Naszym chłopcom gratulujemy sukcesu oraz świetnej postawy na boisku.

Reprezentacja SP 3 Słupca: Zawadzki Wiktor 8a,Głuszkowski Szymon 8c, Szymankowski Dominik 8c, Piątek Kacper 8c, Zawierucha Jakub 8c, Sochacki Jakub 8c, Janiak Miłosz 8c, Przekop Paweł 8c, Kuźniak Paweł 8c, Szczap Jan 8c, Śmiechowski Mikołaj 8d, Andrzejewski Kacper 8c

Opiekun : Michał Walerczyk