Uczniowie naszej szkoły pierwszy raz w finale wojewódzkim w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców. Pierwszy raz w historii naszych startów w zawodach sportowych nasi uczniowie reprezentowali “trójkę” podczas startów w drużynowym pływaniu w Poznaniu w Igrzyskach Dzieci kl. IV – VI. Finał jak co roku, odbywał się na pływalni sportowej Termy Maltańskie w Poznaniu. W kategorii dziewcząt zajęliśmy 26 miejsce (na 37 sztafet) a w kategorii chłopców 27 miejsce (na 36 sztafet). Warto podkreślić, że byliśmy najmłodszą startującą sztafetą dziewcząt.

Składy sztafet

Dziewczynki płynęły w składzie:

 • Hanna Ratajczyk – kl.3
 • Lena Bąbol – kl.6
 • Anna Ratajczyk – kl.3
 • Julia Śmigielska – kl. 6
 • Tola Majda – kl.4
 • Larisa Rąblewska – kl. 4
 • Otylia Górniak – kl.3

Chłopcy płynęli w składzie:

 • Michał Szczepankiewicz – kl.6
 • Wiktor Paterek – kl. 7 (r.2010)
 • Cezary Ratajczyk – kl.7 (r.2010)
 • Piotr Olszewski – kl.6
 • Wojciech Turonek – kl.4
 • Szymon Górniak – kl.6
 • Karol Mejer – kl.6

Wszystkim gratulujemy dobrego startu, życzymy sukcesów w pływaniu. za rok wracamy z jeszcze większym apetytem. Opiekun – Mirosław Górniak