6 czerwca na kompleksie boisk Orlik, Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w piłce nożnej dziewcząt. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn z 8 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Nasza drużyna trafiła do grupy C, gdzie rozegrała dwa mecze wygrywając kolejno z drużyną z Cienina Zabornego 3:1 oraz z pierwszą drużyną z Ostrowitego 2:1. Półfinał z drużyną z Giewartowa wygrany 2:1. Po zwycięstwie w półfinale dziewczęta trafiły do grupy mistrzowskiej/finałowej gdzie rozegrały dwa zwycięskie mecze, z drugą drużyną z Ostrowitego 2:1 oraz ponownie z Cieninem Zabornym 3:0. Zawody bardzo ciekawe, dla nas bardzo udane. Cała drużyna dziewcząt spisała się na medal, rozgrywając niesamowite spotkania przy 30 stopniowym upale, strzelały piękne gole, raz nogą a raz głową. I tak zostały mistrzyniami powiatu w piłce nożnej.

Dziewczęta zagrały w składzie: Amelia Strużyńska, Roksana Kapturska, Natasza Kolańska, Oliwia Olkiewicz, Agata Makowska, Julia Michalska, Julia Górniak, Julia Lewandowska, Klara Zielazna, Anita Wojewoda

Opiekun drużyny Mirosław Górniak