Harmonogram-Bóbr-2021

Harmonogram XVI Konkursu Informatycznego Bóbr 2021

Oficjalnie i uroczyście zapowiadamy XVI już edycję Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr! Planujemy, że tegoroczny konkurs, pomimo wszystkich zawirowań, odbędzie się w formule sprzed pandemii, a więc zostanie przeprowadzony w szkołach przy pomocy niezawodnej i sprawdzonej platformy edukacyjnej Dzwonek.pl. Koniecznie zajrzyjcie do harmonogramu konkursu i przygotujcie swoją szkołę do udziału. Zapisy do konkursu próbnego startują już na początku października! Zapraszamy! Tym uczniom, którzy dotychczas nie brali udziału w konkursie, polecamy zadania z 2020 roku tutaj, a także zadania z wcześniejszych edycji. Zestawy zadań są udostępniane w dwóch wersjach – konkursowej i z wyjaśnieniami rozwiązań. Polecamy zwłaszcza tę drugą wersję.

 

Wkrótce ruszy rejestracja do konkursu próbnego (a niedługo później również do właściwego konkursu). Z tej okazji przypominamy wszystkie najważniejsze informacje o Bobrze. Skorzystaj z poniższych odnośników, aby dowiedzieć się m.in., jak zarejestrować swoją szkołę i poszczególnych uczniów do konkursu: