Bardzo miło nam poinformować, że 6 czerwca w Pile, 13 uczniów naszej szkoły wzięło udział w FINALE WOJEWÓDZKIM XXIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lidze lekkoatletycznej.

Naszą szkołę  godnie reprezentowały, poprawiając rekordy życiowe następujące uczennice: Nadia Nowaczyk 8b, Zuzanna Piasecka 7b, Alicja Andrzejewska 8c i Natalia Śmiechowska 8f.
Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców z naszej szkoły wywalczyła w klasyfikacji drużynowej  6 miejsce, pokonując licznie przybyłe szkoły z województwa. Skład reprezentacji: Kamil Zaparty 8a (100m płaskie), Mateusz Pinczek 8c (100m), Jacek Ziemski 8b (300m ), Bartosz Hercyk 8c (300m), Oliwier Wrzesiński 7c(600m), Nowak Aleksander 8d (1000m), Sobczak Oliwier 8e (pchnięcie kulą), Hubert Włodarczyk 8d (pchnięcie kulą), Szczap Jakub 8d (rzut oszczepem).
O wysoki wynik w sztafecie (4x100m) do rywalizacji stanęli sprinterzy; Jakub Szczap, Jacek Ziemski, Bartosz Hercyk, Kamil Zaparty.
Na uznanie zasługuje też 5 miejsce w województwie ucznia Huberta Woźniaka w pchnięciu kulą oraz Kamila Zapartego w biegu płaskim na dystansie 100m.
Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy lekkoatletyczne.
Opracowała: Joanna Zastawa