Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim Uczniom naszej ,,Trójki” – od Pierwszaków po Ósmolkasistów – serdecznie życzymy ZDROWIA, dobrych i życzliwych ludzi wokół, jak najwięcej dobrych nowin, wykorzystania pięknej pogody do na wspólnej zabawy w gronie przyjaciół i Rodzinki. Niech się spełniają Wasze marzenia a każdy dzień przyjmujcie jak piękny prezent od życia. Życzymy Wam także abyście czuli się zawsze ważni dla innych i kochani. Radosnego Dnia Dziecka!

W imieniu wszystkich Dorosłych z Trójki – Agnieszka Orchowska – dyrektor Szkoły

Для студентів з України:

Усім дітям та молоді з України, які навчаються в Трійці, я щиро бажаю, щоб ваше дитинство якомога швидше стало таким, як до 24 лютого 2022 року. Щоб ти міг жити, вчитися, грати і проводити час на своїй вільній, безпечній і мирній Батьківщині. Щоб не боятися за своє майбутнє, за майбутнє своєї родини. Бажаю віри в себе, свій потенціал

і можливості. Надія на кожен день і безпечне дитинство.

Від імені всіх дорослих із «Трійки» – Агнешка Орховська, директор Школи