W poniedziałek 9 grudnia,  do sportowej rywalizacji, w niecodziennej mikołajkowo–świątecznej atmosferze, najmłodszych uczniów z naszej szkoły zaprosili nauczyciele wychowania fizycznego. Dzieci rywalizowały w pięciu konkurencjach w formie zabaw, w swoich kategoriach wiekowych. Aby wprowadzić Wszystkich w świąteczny klimat, przygotowane zostały takie zabawy jak: wyścig po prezenty, drużyna elfów, ustawianie choinki, tor przeszkód, bitwa na śnieżki. Wynik tego dnia nie był najważniejszy, chociaż rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, to liczyła się super zabawa. Nie zabrakło świątecznej oprawy muzycznej, tanecznych występów dziewcząt z klasy sportowej 5 C oraz 6 C i mnóstwa pierników dla wszystkich uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Mamy nadzieję, że Wszystkim się podobało, dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne takie spotkanie już za rok.