Nasza reprezentacja wywalczyła awans do turnieju finałowego mistrzostw powiatu w halowej piłce nożnej Igrzysk Dzieci, podczas eliminacji rozegranych w czwartek 12 grudnia w Ostrowitem. W turnieju wzięło udział 149 zawodników z 16 szkół podstawowych powiatu słupeckiego. Rozegrane zostały 24 mecze, w 4 grupach. Nasza reprezentacja rozegrała mecz z Powidzem zwyciężając 4-0, Kotunią 6-0 oraz remisując z Ostrowitem 0-0. Zajęliśmy pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowaliśmy do ścisłej ósemki trafiając do grupy ze Strzałkowem, Zagórowem i Ciążeniem. Turniej finałowy zostanie rozegrany w czwartek 19 grudnia również w Ostrowitem.

Trzymajcie kciuki za chłopaków!

Skład drużyny: Bogdański Jakub 5C, Gołębiewski Maksymilian 6E, Jakubczyk Nikodem 4B, Krzyżanowski Alan 6E, Nowak Marcel 5C, Parus Mateusz 6E, Rzemyszkiewicz Dominik 6B, Szczap Jakub 6D, Wiśniewski Mikołaj 6D, Ziemski Jacek 6B.