Ze względu na wysokie temperatury powietrza uroczyste zakończenie roku szkolnego będzie zorganizowane w następujący sposób:

Wtorek 18.06. godz. 8.00 hala sportowa – uroczystość zakończenia roku dla klas I – III, wręczenie nagród dla uczniów. Dzieci z klas I – III przychodzą w środę 19. czerwca na spotkania z wychowawcami klas, podczas których odbędzie się wręczenie świadectw.

Wtorek 18.06. godz. 9.30 – uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów oddziałów gimnazjalnych. W środę 19.06. uczniowie gimnazjum przychodzą na spotkania z wychowawcami, podczas których wręczone będą świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia z egzaminu gimnazjalisty

Środa 19.06. godz. 8.00 hala sportowa – zakończenie roku szkolnego dla klas VII i VIII i pożegnanie absolwentów; godz. 10.00 – zakończenie roku szkolnego dla klas IV – VI