W poniedziałek 17 czerwca zorganizowany został w naszej szkole Dzień Sportu. Uczniowie wszystkich klas brali udział w zabawnych konkurencjach, grach i konkursach, rozgrywanych na zaprzyjaźnionym boisku Zespołu Szkół Zawodowych. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor Agnieszka Orchowska, życząc Wszystkim dobrej zabawy w duchu „fair play.” Rywalizacja młodszych i starszych uczniów w tych samych konkurencjach, stworzyła niecodzienną atmosferę, pikniku sportowego. Do najbardziej widowiskowych konkurencji należał z pewnością rzut beretem oraz kubek wody. Udział wzięły 22 klasy, w wyjątkowych sytuacjach łącząc siły, przystępując do walki o miano klimatycznej klasy i najbardziej klimatycznej klasy w szkole.

Dziękujemy Wszystkim za udział i wspaniałą zabawę, rywalizację w duchu fair play oraz zaangażowanie.

Do zobaczenia za rok! 😉

Podsumowanie klasyfikacji Dzień Sportu