W minionym tygodniu nasza hala sportowa stała się areną zmagań wszystkich miłośników piłki koszykowej wśród uczniów kl IV-VI naszego powiatu. Miło nam poinformować, iż drużyna chłopców zdobyła Mistrzostwo Powiatu, natomiast drużyna dziewcząt wywalczyła miejsce drugie.

Szkołę na zawodach reprezentowali następujący uczniowie: Byczkowski Bartosz, Głuszkowski Szymon, Janiak Miłosz, Sochacki Hubert, Szczap Jan, Szymankowski Dominik, Zawierucha Jakub, Kacper Andrzejewski, Śmiechowski Mikołaj, Broniarczyk Kacper oraz Nowaczyk Bartosz.

Drużynę żeńską stanowiły: Gabriela Chojnacka, Gabriela Wolnicka, Kalina Wiatrowska, Karolina Sobieraj, Nikola Grabowska, Klaudia Głuchowska, Joanna Brzezińska, Julia Jasiak, Simona Król, Gabriela Jaroszewska. Opiekunami grup byli pan Dariusz Dobersztyn i pan Michał Walerczyk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.