Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

Od poniedziałku ogłaszamy akcję: Złotówka dla Tymka. Każda z klas może pomóc temu choremu na rdzeniowy zanik mięśni maluchowi, którego historię mogliśmy przeczytać na naszej szkolnej stronie: https://sp3slupca.pl/szanowni-panstwo-rodzice-nauczyciele-pracownicy-szkoly-i-wszyscy-ludzie-dobrej-woli/

Na czym polega nasza akcja?  W każdej klasie wraz z wychowawcą przygotowujecie sobie skarbonkę, do której to wrzucacie swoją małą cegiełkę w postaci złotówki dla chorego chłopca- jeśli każdy uczeń z klasy wrzuci przysłowiową złotówkę dla Tymka, to już wiele i jak to mówią: ziarnko do ziarnka… a zbierzemy całkiem sporo, by pomóc maluszkowi w uzbieraniu pieniędzy na najdroższy lek świata za 9,5 miliona!!!

Oczywiście, jeśli ktoś zdecyduje się wrzucić do klasowej skarbonki więcej bardzo prosimy, nie mamy nic przeciwko 😊 A dla klasy, która uzbiera najwięcej pieniędzy w okresie wiosenno- letnim przewidziana jest nagroda niespodzianka!  A wdzięczność Tymka oraz satysfakcja z pomagania po prostu bezcenne!

Liczymy na Wasze ogromne serca i mamy nadzieję na Waszą pomoc!

Jednocześnie przypominamy, że nadal zbieramy nakrętki dla Tymka, które możecie przekazywać opiekunom Samorządu.

Pozdrawiamy, pomagamy i działamy!

Opiekunowie samorządu klas 4-8

Anna Bartczak oraz Agnieszka  Ksobieraj-Bąkowska