Pozytywną informacją dla naszej Szkoły była wiadomość o przyznaniu zestawu pomocy dydaktycznych w ramach projektu ,, Bezpieczeństwo ruchu drogowego”. W dniu 26 listopada w szkole zorganizowano spotkanie uczniów klas IV, podczas którego przekazano dla uczniów pomoce dydaktyczne potrzebne do realizacji projektu – wręczyli je  pan Burmistrz Michał Pyrzyk oraz wicedyrektor WORD w Koninie – pan Mariusz Sieńko. Na zestaw składają się: program edukacyjny dotyczący zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy oraz llaptop do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem programu. Podczas spotkania pan Sieńko zaprezentował uczniom krótki film dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwrócił uwagę na obowiązki użytkowników hulajnog, deskorolek i rowerów, którzy korzystają ze wspólnej sieci komunikacyjnej. Film i prelekcja były ciekawe i pouczające. Na zakończenie gość przekazał dla uczniów opaski odblaskowe