W dniu 29.11.2021r odbyła się lekcja online z języka angielskiego w ramach programu Akademia Młodego Studenta. Tematem naszego spotkania był Dzień Dziękczynienia-Thanksgiving Day.  Pani Elżbieta Hajewska z wydziału filologii PWSZ w Koninie przedstawiła prezentację z historią tego świeta i piosenką oraz ćwiczenia interaktywne związane z powyższym świętem. W lekcji uczestniczyła klasa VI b. Lekcja miała odbyć się w Koninie ale z powodu pandemii Covid- 19 nie doszło do wyjazdu. Mimo tego utrudnienia uczniowie byli zadowoleni i dowiedzieli się więcej o zwyczajach i tradycjach związanych z tym świętem. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy  mogli się częściej spotykać na zajęciach w PWSZ w Koninie. W ramach podziękowania wysłaliśmy własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami świątecznymi w języku angielskim i drobnym prezentem na święta Bożego Narodzenia.

Opiekun  i organizator spotkania

Marta Koziorowska