W dniu 14.06 23r w klasie IA odbyło się spotkanie z p. Natalią Nowicką propagatorką czytania w j. angielskim, organizatorką zajęć z czytania w Bibliotece Publicznej w Słupcy.

Uczniowie mieli okazję posłuchać krótkiej historyjki o rybkach i ich morskim życiu. Następnie odpowiadali na różne pytania do usłyszanego tekstu. Poznali także inne zwierzęta morskie i utrwalali ich nazwy przez zabawy z kartami obrazkowymi, zabawy ruchowe np.: naśladowaniem ich czynności itp. Na koniec wykonywali słowniczki obrazkowe. Zajęcia minęły w miłej atmosferze, dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach i  wielu zachęciło do sięgnięcia po książeczki w j. angielskim. Taki był też zamysł naszego spotkania aby od najmłodszych uczniów propagować czytanie również w j. angielskim.

Do następnego spotkania , mamy nadzieję, ze już wkrótce!

Sporządziła : Marta Koziorowska