Nasza szkoła wyposażona została w profesjonalny sprzęt do nagrywania i obróbki dźwięku oraz obrazu. Wszystko dzięki rządowemu programowi MEN “Laboratoria Przyszłości”. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze szkolnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej (13.10.2023r.), które rozpoczęło się ślubowaniem i pasowaniem Pierwszoklasistów. Projekt został zrealizowany dzięki Innowacji Pedagogicznej “W szkolnym laboratorium Audio-Video”.

Na halę sportową pod opieką wychowawczyń przybyło 95 uczniów z czterech oddziałów: 1a, 1b, 1c, 1d oraz ich rodzice. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich zebranych na hali sportowej. Złożyła wszystkim uczestnikom procesu edukacji życzenia – uczniom, aby ciekawość świata i otwartość na ludzi zawsze im towarzyszyła, rodzicom – aby wspierali swe dzieci w dążeniu do rozwoju uzdolnień i pasji oraz nauczycielom – aby wytrwali w zdrowiu i spokoju ducha wykonując swą niełatwą pracę. 

Dla pierwszoklasistów najważniejszym wydarzeniem było Ślubowanie. Przygotowali je uczniowie klas 3a i 3b pod opieką wychowawczyń pani Małgorzaty Kaźmierowskiej i Kamili Górczyńskiej. Po uroczystym ślubowaniu nastąpiło pasowanie na ucznia Trójki, którego dokonała pani dyrektor przy pomocy ołówka – giganta. Po uroczystości pierwszaki pod opieką wychowawczyń i z rodzicami udali się na klasowe spotkania przy pysznych ciastkach.