Składam serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla całej społeczności szkolnej – dla Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Szkoły. Życzę Wam wszystkim aby świąteczny czas upływał Wam wśród tych, których kochacie i dla których jesteście całym światem. Wśród choinkowych ozdób i światełek, wśród zapachu igliwia, piernika i pieczonej ryby, wyglądając na pierwszą gwiazdkę, pomyślcie jakie to szczęście mieć wokół siebie tyle osób, które Wam dobrze życzą. Jakim szczęściem jest mieć na kogo czekać i wiedzieć, że ktoś czeka na Was. Znajdźcie więc czas na wspólne rozmowy, śpiewanie kolęd, wysłuchiwanie życzeń z głębi serca płynących i niekiedy szeptanych pełnym wzruszenia głosem. Dobrych, rodzinnych Świąt!

dyrektor Szkoły Agnieszka Orchowska