Sportowcy z naszej szkoły odnoszą sukcesy.

Znaleźliśmy się po raz kolejny w czołówce rywalizacji sportowej w powiecie słupeckim. Uczniowie   w tej rywalizacji zajęli zaszczytne III miejsce.

Szkoła odniosła zwycięstwo przede wszystkim dzięki drużynie koszykarskiej prowadzonej przez pana Dariusza Dobersztyna. Chłopcy musieli przejść najpierw eliminacje – zdobyli Puchar SZS Wielkopolska za zajęcie I miejsca w koszykówce SP chłopców w zawodach rejonu konińskiego, następnie wywalczyli II miejsce w Półfinale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców. I wreszcie w turnieju „Olimpijska Energia” uzyskali II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców.
Drużyna dziewcząt pod opieką pana Leszka Knotowicza zdobyła III miejsce w powiecie
w siatkówce dziewcząt i chłopców.
Natomiast uczeń klasy III Dawid Balcerek w swej kategorii wiekowej zajął I miejsce
w województwie. Dawida do tego sukcesu doprowadził trener  p. Jerzy Szymczak. Gratulujemy!!!