5 listopada żeńska reprezentacja naszej szkoły, zagrała w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w unihokeju, w ramach Igrzysk Dzieci z klas 4-6. Zawody rozegrane zostały w hali Szkoły Podstawowej w Kowalewie Opactwie.

W mistrzostwach brało udział 8 szkół podstawowych, a nasze dziewczyny rozegrały 3 mecze grupowe. Zanotowaliśmy dwie porażki z Zagórowem 0:3 i Cieninem Kościelnym 0:4 i zremisowaliśmy z Trąbczynem 1:1.

Dziewczęta zagrały w składzie:

 • Andrzejewicz Julia – 5C
 • Andrzejewska Alicja – 6C
 • Galewicz Oliwia – 5C
 • Głuchowska Aleksandra – 6C
 • Kowalczyk Zuzanna – 5D
 • Połocka Martyna – 6C
 • Prawucka Julia – 5C
 • Różańska Natalia – 6C
 • Święcicka Daria – 5C
 • Zielińska Antonina –  5E
 • Wardęcka Martyna – 6A

Dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.