14 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Koszutach, rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w ramach Igrzysk Dzieci z klas

4-6.  Udział w zawodach wzięło 8 szkół podstawowych z powiatu. Dwie nasze reprezentacje uczestniczyły w tych zawodach, ze zmiennym szczęściem. Dziewczęta przegrały dwa mecze grupowe i mogły już tylko kibicować chłopcom, którzy wygrali wszystkie swoje mecze a po zaciętej walce w finale, z Zagórowem, zwyciężyli w turnieju i tym samym obronili tytuł Mistrza Powiatu.

Dziewczęta zagrały w składzie – Masternak Nikola 6A, Aleksandra Głuchowska 6C, Alicja Andrzejewska 6C

Chłopcy w składzie – Mateusz Molski 6D, Oliwier Janaszak 6C, Bartosz Hercyk 6C

 

Gratulujemy chłopcom awansu do etapu rejonowego i życzymy kolejnego sukcesu!