Do rywalizacji o mistrzostwo rejonu przystąpiło 6 szkół podstawowych z rejonu konińskiego. Drogą losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie trafiliśmy na Budzisław Kościelny i Giewartów. Zwycięzcy grup zagrali w meczu finałowym natomiast zespoły, które zajęły w grupach miejsca drugie, zagrały w meczu o trzecie miejsce.

W pierwszym meczu po niesamowitej końcówce wygraliśmy z Budzisławem 17-14, a w drugim z Giewartowem 45-15. Mecz finałowy z Konińską 4 był od samego początku bardzo trudny. Mieliśmy kilka nietrafionych rzutów i w zasadzie cały mecz goniliśmy rywali i wynik. Można powiedzieć, że po bardzo zaciętej walce, dobrej i skutecznej grze, szczególnie w ostatnich dwóch minutach, wygraliśmy ten rejon i awansowaliśmy do .1/2 finału wojewódzkiego. Czekamy za terminem i jedziemy walczyć dalej.

Szkołę reprezentowali:

 • Mateusz Górniak – 7B
 • Jakub Kaczorowski – 7B
 • Patryk Kopczyński – 7B
 • Patryk Chojnacki – 6C
 • Wojciech Urbaniak – 6C
 • Bartosz Turz – 6C
 • Adam Ciesielski – 6C
 • Hubert Wróbel – 6C
 • Piotr Krupa – 6C
 • Jacek Karolewski – 6C
 • Gracjan Roszak – 6C
 • Karol Mejer – 6C

Trener zespołu  – Mirosław Górniak