W dniu 18 maja Fundacja Orły Sportu zorganizowała turniej piłki ręcznej  pod hasłem ” Kocham ręczną na Orliki. Udział w nim postanowili wziąć chłopcy z klas IV naszej szkoły pod opieką Pana Mirosława Górniaka. Po zaciętej rywalizacji ze szkołami z Giewartowa i Ostrowitego – nasza szkoła wywalczyła złote medale!!!.  Zdobyte pierwsze miejsce pozwoliło awansować dalej. Chłopcy 1 czerwca wzięli udział w kolejnym etapie turnieju w Baranowie, gm. Kępno. Tutaj  uczniowie wywalczyli drugie miejsce na podium. W finale zabrakło trochę sił i skutecznych strzałów, ale to i tak ogromny sukces naszych małych szczypiornistów.

Szkołę reprezentowali: Mateusz Pinczek 4c, Kamil Zaparty 4a, Szymon Skarżyński 4b, Mikołaj Wiśniewski 4d, Wiktor Rzemyszkiewicz 4b, Dominik Rzemyszkiewicz 4b, Maksymilian Gołębiowski 4e, Marcel Serkowski 4a. W eliminacjach powiatowych zagrali jeszcze Bartosz Hercyk 4c oraz Nikodem Dobersztyn 4a.

Trener: Mirosław Górniak

Gratulujemy wszystkim sukcesu i czekamy na kolejne !!!