Wraz z powrotem uczniów do nauki stacjonarnej Szkolny Związek Sportowy “Wielkopolska”, postanowił wznowić rywalizację w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Jako pierwsi do rywalizacji podczas Mistrzostw Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej przystąpili chłopcy z klas VII i VIII. Nasza reprezentacja, którą w większości tworzyli chłopcy z klas siódmych, ambitnie walczyła w każdym meczu, godnie reprezentując naszą szkołę. Ostatecznie chłopcom udało się zająć trzecie miejsce w turniej. Gratulujemy dzielnej postawy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach szkolnych.

Reprezentacja SP 3 Słupca:

Gołębiowski Maksymilian 7e, Krzyżanowski Alan 7e, Nowak Aleksander 7d, Półrolniczak Hubert 8b, Strzyżewski Szymon 8a, Szczap Jakub 7d, Wiśniewski Mikołaj 7d, Zaparty Kamil 7a, Andryszak Michał 8b
Opiekun: Michał Walerczyk

W ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika do rywalizacji o miano Mistrza Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej przystąpiła również reprezentacja SP 3 Słupca. Podczas turnieju nasi reprezentanci dzielnie walczyli o zwycięstwo. W meczach grupowych i półfinale chłopcy strzelili bardzo dużo bramek, co zaowocowało awansem do finału turniej. W meczu finałowym rywalizowały ze sobą dwa najlepsze zespoły biorące udział w tym turnieju. Po bardzo zaciętym spotkaniu, gdzie o zwycięstwie zdecydowała jedna bramka, musieliśmy uznać wyższość reprezentacji SP 1 Słupca. Chłopcom gratulujemy sukcesu oraz dzielnej postawy podczas turnieju. Życzymy powodzenia w kolejnych zawodach szkolnych.

Reprezentacja SP 3 Słupca:
Bogdański Jakub 6c, Jakubczyk Nikodem 5b, Magas Fabian 6e, Matuszewski Norbert 6e, Nowak Marcel 6c, Rzemyszkiewicz Wiktor 7b, Staszak Marcel 6g, Szymczykowski Oliwier 6c, Ziemski Jacek 7b
Opiekun: Michał Walerczyk