Po bardzo długiej przerwie w rywalizacji sportowej, 21 maja rozegraliśmy mecz koszykówki, ze Szkołą Podstawową nr 4 z Konina, który był jednocześnie finałem rejonu. Do zawodów przystępowaliśmy bez wcześniejszej gry w mistrzostwach powiatu, z uwagi na sytuację pandemiczna i brak zainteresowania innych szkół z powiatu słupeckiego.

Zagraliśmy fajny mecz, mimo iż nie zwyciężyliśmy, to wielkie brawa dla chłopaków za walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka. Gospodarze byli bardziej skuteczni w ataku, przede wszystkim w pierwszych dwóch kwartach, kiedy nam gra nie do końca się układała. W trzeciej i czwartej kwarcie graliśmy już wyrównane zawody, mimo to nie mogliśmy zmniejszyć 20- punktowej przewagi przeciwnika.

W meczu zagrali – Mateusz Chwaciński, Olaf Adamski, Antoni Biadasz, Józefiak Tymon, Jakub Kaczmarek, Marcel Piątek, Bartosz Hercyk, Oliwier Janaszak, Oliwier Andrzejewicz , Mateusz Pinczek, Filip Olszewski, Piotr Kordylewski, Jakub Kordylewski, Kamil Kordylewski