Za nami kolejne starty w zawodach sportowych, rozgrywanych w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizowaliśmy na słupeckim stadionie, w mistrzostwach powiatu i rejonu w czwórboju lekkoatletycznym. (bieg na dystansie 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na dystansie 1000 m i 600 m.) Nasi chłopcy osiągnęli bardzo dobre wyniki indywidualnie i zespołowo. Zwyciężyliśmy zarówno w mistrzostwach powiatu, które odbyły się 25 maja jak również w mistrzostwach rejonu, 31 maja. Przed nami udział w finale wojewódzkim.

W Mistrzostwach Powiatu startowali – Jacek Ziemski (zwycięzca w punktacji indywidualnej), Marcel Nowak, Wiktor Rzemyszkiewicz, Adam Kozielski, Marcel Dębiński.

W Mistrzostwach Rejonu – Jacek Ziemski (kolejny raz zwyciężył w klasyfikacji indywidualnej), Wiktor Rzemyszkiewicz (również zaliczył bardzo dobry start, zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej), Marcel Nowak, Oliwier Wrzesiński, Jakub Bogdański.

Dziewczęta zajęły II miejsce.  W składzie reprezentacji dziewcząt znalazły się: Alicja Andrzejewska, Alicja Wojcińska, Julia Andrzejewicz, Lena Pruszyńska, Julia Siatkowska.

Opiekunami drużyn byli: Joanna Zastawa i Mirosław Górniak.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale wojewódzkim !