Z okazji święta wszystkich Dzieci życzymy Wam, mili Uczniowie naszej ,,Trójki” wszystkiego dobrego:

dobrego zdrowia, dobrego nastroju, dobrych przyjaciół. Niech się spełnią Wasze marzenia, realizujcie swoje plany i dążenia. Zawsze czujcie się kochani, potrzebni i ważni dla rodziny, przyjaciół, świata. Bądźcie szanowani i sami szanujcie innych ludzi. Dostrzegajcie urodę każdego dnia – w promieniach słońca i w strugach deszczu, w zieleni drzew i w barwach kwiatów, w śpiewie ptaków i w chmurach pędzących po niebie. Czujcie się cząstką świata
i dbajcie o jego środowisko – dzięki Wam nasze otoczenie może stać się czyste i bezpieczne dla wszystkich.

Wiedzcie, że dla nas – nauczycieli z ,,Trójki” każdy z Was – od dzieci z klas pierwszych po młodzież ósmoklasistów – jest ważny i niepowtarzalny. Wierzymy, że czeka Was w życiu wiele pozytywnych wydarzeń, radosnych nowin i życzliwych ludzi. A dzisiejszy Dzień Dziecka  niech będzie dla Was wesoły i pełen niespodzianek! Pozdrawiamy!

W imieniu dyrekcji i nauczycieli

Agnieszka Orchowska