W piątkowy poranek odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki temu w balu nie zabrakło rycerzy, księżniczek, piratów, postaci z bajek, czarodziejów, agentów sił specjalnych czy też samych przedstawicieli różnych zawodów.

Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy przygotowane przez nauczycieli prowadzących bal. Rozstrzygnięto konkurs na hasło promujące bal karnawałowy, w którym wzięły udział wszystkie klasy, a najlepsze zostały nagrodzone fantami promującymi zdrową żywność.

Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólne spotkanie przyniosło wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu 🙂