Koniec nauki zdalnej a my, zamiast do ławek udajemy się Srebrnej Góry.

Od 31 maja do 2 czerwca, uczniowie klasy Vb i VIg, uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Srebrnej Góry. Tam czekały na nich różne atrakcje. Był Folwark Szyfrów, gdzie uczniowie musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo. Później spływ pontonowy Przełomem Bardzkim – jedni pływali w kółko a inni szukali drzew przy brzegu rzeki! Następnego dnia uczniowie zwiedzali Twierdzę Donjon, a tam zapoznali się z życie żołnierzy pruskiego w koszarach. Wiele radości sprawił zjazd tyrolką i zajęcia alpinistyczne. Był czas na grę w piłkę nożną czy w babingtona – do tego ognisko. Na koniec uczestnicy wycieczki zostali wyposażeni w mapę i musieli zebrać jak największą liczbę srebrnych talarów. Gra zakończyła się sukcesem dla grupy Czerwonych, zwycięzcą została wręczona nagroda.

Miło było spędzić tek kilka dni z dala od domu, na świeżym powietrzy i co ważniejsze, w towarzystwie kolegów i koleżanek!