Szanowni Rodzice

Zbliża się nowy rok szkolny 2022/2023 a tym samym termin ubezpieczenia uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków i innych wydarzeń losowych. Decyzję o ubezpieczeniu dzieci podejmują ich rodzice/prawni opiekunowie. Przekazujemy Państwu poniżej  linki dostępu do firm zajmujących się ubezpieczeniem, które przesłały do szkoły oferty z prośbą przekazania ich Rodzicom.

Ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży. Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej – zaufanego partnera oświaty od ponad 25 lat. Ochrona 24/7 zarówno w placówce, jak i poza nią. Ochrona obowiązuje, również w wakacje i na całym świecie.

Masz kilkoro dzieci? Z NAU kupujesz ubezpieczenie dla wszystkich w jednym koszyku! Nie uchronimy Twojego dziecka przed wypadkiem, ale wiemy jak wesprzeć Cię w jego powrocie do zdrowia. Sprawdź naszą, prawdopodobnie jedną z najlepszych ofert na rynku:

NAU

UNIQA (zniżka 10% – kod rabatowy: SZKOLNE10 )

COMPENSA

LINK4

ALIANZ

TUZ

PZU 1

PZU 2

PZU 3

Jednocześnie przypominam, że Państwo możecie skorzystać z ofert innych ubezpieczycieli zgodnie z Państwa indywidualnym wyborem. Ubezpieczenia dokonujecie Państwo indywidualnie drogą elektroniczną.