W dniu 14 stycznia 2022 r. uczniów klas szóstych naszej szkoły odwiedziła pani dr Joanna Chojnacka – Gärtner wraz ze studentkami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.  Dziewczyny przygotowały gry i zabawy z językiem angielskim. Uczniów podzielono na dwie drużyny i rozpoczęło się pierwsze starcie. W tej zabawie, poza wiedzą, ważną okazała się zwinność. Na szczęście, gdy brakowało pomysłów, można było skorzystać z kół ratunkowych tj. wsparcia drużyny lub podpowiedzi eksperta.  Kolejna gra to kalambury, gdzie należało pokazać lub narysować wylosowane słowa. Można było wykazać się zdolnościami plastycznymi i refleksem. Zabawy i radości było co nie miara, uczniowie niechętnie zakończyli te zmagania! Dziękujemy i czekamy na kolejne warsztaty.