W obliczu tragicznych wydarzeń na Ukrainie w dniach 01 – 04 marca w naszej szkole ruszyła zbiórka samorządu szkolnego: ”Dar serca dla dzieci z Ukrainy” mająca na celu pomoc na granicy najmłodszym.  Zbieraliśmy akcesoria i wyprawkę dla niemowlaków i małych dzieci typu: smoczki, butelki, gryzaki, grzechotki, ubranka, kocyki, mleko w proszku, kaszki, obiadki, soczki, przeciery, pieluchy, chusteczki nawilżane. Tradycyjnie już w całą akcję włączyli się i wsparli nas niezawodni rodzice, dzieci, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, którzy  to otworzyli swoje serca i pospieszyli z darami dla małych uchodźców.

Była to szybka i spontaniczna akcja, jednak na tym nie koniec. Będziemy pomagać dalej wraz ze szkolnym kołem wolontariatu.

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim za dobre i gorące serca pełne empatii i wrażliwości. Jesteście wspaniali! 🙂

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat na lepsze.

Samorząd szkolny wraz z opiekunami