Побажання на Різдво

Студенти з України! Бажаю вам і вашим родинам, щоб Різдвяні свята пройшли у доброму здоров’ї, далеко від буденних турбот і турбот. Нехай у ваших серцях і думках живе велика надія на ще одне Різдво у вільній і незалежній Батьківщині, бо ви – нація, яка цього заслуговує, як ніхто інший у світі. Я сповнений захоплення вашою мужністю, хоробрістю та рішучістю. Я радий студентам з України вивчати польську мову і спілкуватися все краще і краще у школі та поза нею – нові навички та знання – це капітал, який залишиться з тобою на все життя і який ніхто не зможе у тебе відібрати. Батьки! Ви можете пишатися своїми дітьми, тому що мужньо, в міру своїх можливостей кожен з них добре навчається в польській школі. Вітаю вас сердечно і бажаю добрих вістей з батьківщини і добрих думок у вашій голові.

Агнешка Орховська

Директор школи

Życzenia na czas Bożego Narodzenia

Uczniowie z Ukrainy! Życzę Wam i Waszym Rodzinom aby czas Bożego Narodzenia upłynął
w zdrowiu, z dala od codziennych trosk  i zmartwień. Niech w waszych sercach i umysłach żyje wielka nadzieja na kolejne Święta w wolnej i niepodległej Ojczyźnie, bo jesteście Narodem, który na to zasługuje jak żaden inny na świecie. Jestem pełna podziwu dla Waszej odwagi, męstwa i determincji. Cieszy mnie, że uczniowie z Ukrainy uczą się języka polskiego i coraz lepiej porozumiewają się w szkole i poza nią – nowe umiejętności i wiedza są kapitałem, który zostanie z Wami na całe życie i którego nikt Wam nie odbierze. Rodzice! Możecie być dumni ze swych dzieci, bo dzielnie, na miarę swoich możliwości każde – radzi sobie w polskiej szkole. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrych wiadomości z Ojczyzny i dobrych myśli w głowie.

Agnieszka Orchowska

Dyrektor szkoły