Przyswajanie nauki w licznych zabawach i eksperymentach, pozwala dzieciom w łatwy i przyjemny sposób zrozumieć otaczający nas świat. Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów, powstało koło naukowe „Naukowy zawrót głowy” prowadzone przez panią Karolinę Woźniak. W ramach zajęć przystąpiono do programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”, organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, którego celem jest popularyzacja polskiej nauki oraz pielęgnowanie pamięci o wybitnych, polskich naukowcach. Program ten został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej. W ramach koła naukowego realizowane będą tematy: podróże badawcze, początki lotnictwa, możliwości mózgu człowieka, badania przyrodnicze, wielkie konstrukcje i maszyny proste, badania kosmosu i wiele innych. Życzymy powodzenia i czekamy na relacje.