Z przyjemnością informujemy, iż konkurs „Moja pierwsza książka z biblioteki” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów książką, rozwijanie zdolności manualnych i plastycznych, rozwijanie wyobraźni twórczej uczniów. Jury (pani Karolina Waleryszak oraz pani Ewa Kistela) starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace, biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania dzieła.

Ilustracje pierwszoklasistów zostały wykonane do pierwszej książki wypożyczonej z biblioteki szkolnej, wypożyczonej podczas uroczystości Pasowania na czytelnika. Prace wykonane zostały różnymi technikami np. rysunek, wyklejanie, ozdabianie bibułą, itd. Wybór okazał się bardzo trudny.

W ramach konkursu złożono ponad 57 ciekawych i barwnych prac.

Laureatami konkursu zostali: Zofia Rejer 1e, Maria Małolepsza 1d, Stanisław Potarzycki 1a, Marta Biadasz 1a, Filip Gęsikiewicz 1b, Julia Gałecka 1b, Wojciech Turonek 1c, Maja Wróblewska 1c, Julia Urbaniak 1d, Zofia Wojtkowiak 1d, Arjen Augustyniak 1d, Blanka Pietrzykowska 1e, Igor Dorociak 1e.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie 🙂