W dniu 28 lutego reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Słupcy wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Koszykówce chłopców. Zawody rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy. W turnieju w którym udział wzięły cztery zespoły, nasza drużyna koszykarzy wygrała wszystkie spotkania. W czasie turnieju rywalizowaliśmy z reprezentacjami szkół z Giewartowa, Zagórowa i SP 1 Słupca.

Naszym chłopcom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego

Reprezentacja SP 3 Słupca: Głuszkowski Szymon 8c, Szymankowski Dominik 8c, Piątek Kacper 8c, Zawierucha Jakub 8c, Sochacki Jakub 8c, Janiak Miłosz 8c, Kuźniak Paweł 8c, Szczap Jan 8c, Śmiechowski Mikołaj 8d, Andrzejewski Kacper 8c, Chwaciński Mateusz 7c, Adamski Olaf 7c

Opiekun : Michał Walerczyk