3 marca w Ostrowitem odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Po wielu niełatwych meczach nasze reprezentacje stanęły wreszcie na podium, dziewczęta wywalczyły III, a chłopcy II miejsce.

Żeńska reprezentacja szkoły to:

Alicja Andrzejewska, Paulina Byczkowska, Aleksandra Głuchowska, Nadia Dobrowolska, Zuzanna Olkiewicz, Amelia Piszczek, Martyna Połocka, Natalia Różańska, Alicja Wojcińska, Zofia Woźniak, Julia Prawucka.

Szkołę wśród chłopców reprezentowali: Oliwier Janaszak, Jakub Kaczmarek, Adam Kozielski, Mateusz Molski, Mateusz Pinczek, Jakub Siankiewicz, Szymon Smarzyński, Jakub Szczap, Kamil Zaparty, Jacek Ziemski.

Wszystkim uczniom gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy sportowe.

Opiekunowie grup : P. Joanna Zastawa, p. Jacek Smuszkiewicz