W dniu 05 marca uczniowie klasy 6f wybrali się na terenową lekcję języka angielskiego z panią Agnieszką Ksobieraj-Bąkowską .Tym razem lekcja odbyła się w sklepie zoologicznym „Reksio”. Celem zajęć było utrwalenie nazw zwierząt domowych, ich budowy oraz cech charakterystycznych wyglądu. Uczniowie  pracując w grupach poprzez baczna obserwację i wywiad z pracownikami ze sklepu zoologicznego wypełniali karty pracy na temat zwierz ą t znajdujących się w sklepie. Największą  atrakcją okazała się papuga o imieniu Miecio– maskotka sklepu, na temat której to uczniowie zebrali najwięcej informacji – oczywiście zapisanych w języku angielskim.

Na koniec zajęć tradycja stało się już wręczenie pamiątkowego dyplomu wraz  podziękowaniami od uczniów  dla obsługi sklepu.

Tym razem uczniowie mieli też prezent dla małych „mieszkańców” sklepu – marchewki, jabłka, orzechy  oraz bukiet  jarmużu dla .królików, chomików, myszek i papugi. Miejmy nadzieję ,że zwierzakom te smakołyki przypadły do gustu  J