6 listopada w Kłodawie nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Chłopców. Start zakończył się ogromnym sukcesem , gdyż uczniowie zajęli pierwsze miejsce co skutkuje reprezentowaniem szkoły na Mistrzostwach Województwa. Nasi dzielni tenisiści to:  Mateusz Molski 5d, Mateusz Chwaciński 6c, Tymon Józefiak 6c. Opiekunem uczniów była pani Anna Kubicka.

Gratulujemy również uczniom klas starszych – Szymonowi Molskiemu 8c, Wiktorowi Dobrowolskiemu 8c, Kacprowi Filipowskiemu 7d, którzy wywalczyli 3 miejsce (również w Kłodawie) na Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym na Igrzyskach Młodzieży. Opiekunem uczniów był pan Leszek Knotowicz.

Wszystkim uczniom szczerze gratulujemy odniesionych sukcesów i czekamy na kolejne.