W ramach obchodów 100 – rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości również dla najmłodszych uczniów w naszej szkole został zorganizowany konkurs piosenki i poezji patriotycznej. Uczniowie samodzielnienie dobierali sobie repertuar i przygotowywali się do udziału w nim. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 33 uczniów z klas I – III. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom, ciekawy i urozmaicony repertuar.

Komisja oceniająca w składzie Małgorzata Spychała, Natalia Olszewska i Renata Kaczor miała nie lada problem z wyborem najlepszych wykonawców. Po długich i trudnych analizach wyznaczonych kryteriów,  wyróżniono następujące osoby:

W kategorii piosenka:

  • Marta Domiszewska klasa IIe
  • Kaja Kluczyńska klasa Ib
  • Witosław Sobczak klasa Ia
  • Marta Rosińska klasa IIIb

W kategorii recytacja:

  • Adam Ciesielski klasa IIc
  • Adam Kujawa klasa IIIb
  • Kacper Heidrych klasa IId

Gratulujemy zarówno wyróżnionym jak i wszystkim uczestnikom.