W dniach 18 i 19 stycznia br. w naszej bibliotece odbyły się eliminacje szkolne dla uczniów z klas II – VII. W konkursie wzięło udział 25 osób. Jury w składzie pp. Małgorzata Szczepaniak i Małgorzata Spychała spośród recytujących wybrało najlepszych z najlepszych, którzy reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych.

Laureaci eliminacji szkolnych:

1. Emilia Rydzewska z klasy II A
2. Aleksandra Walerczyk z klasy III B
3. Antonina Zielińska z klasy III E
4. Zuzanna Klose z klasy III F
5. Julia Andrzejewicz z klasy III F
6. Amelia Tykwa z klasy IV A
7. Zuzanna Kujawa z klasy IV B
8. Lena Witkowska z klasy IV B
9. Maria Miler z klasy VI D
10. Wiktor Dobrowolski z klasy VII C

Kolejny miejski etap zmagań konkursowych odbył się 26 stycznia br. w MDK Słupca.
Jury w składzie: pp. Beata Czerniak, Agata Juszczak i Anna Czerniak spośród 21 recytujących uczestników wyłoniło 10 uczestników, gdzie 5 z nich reprezentowało naszą szkołę.

Laureaci eliminacji miejskich:

1. Emilia Rydzewska z klasy II A
2. Aleksandra Walerczyk z klasy III B
3. Lena Witkowska z klasy IV B
4. Maria Miler z klasy VI D
5. Wiktor Dobrowolski z klasy VII C

Następny etap konkursowych zmagań, tym razem na szczeblu powiatowym, odbył się 6 lutego 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Słupcy. Jury, w składzie: pp. Anna Czerniak, Daria Wołosz, Krzysztof Raczyński, wysłuchało 33 recytatorów reprezentujących szkoły podstawowe Powiatu Słupeckiego. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła 10 uczestników i aż 3 uczniów z naszej szkoły znalazło się w czołówce.

Laureaci eliminacji powiatowych:

1. Lena Witkowska z klasy IV B
2. Maria Miler z klasy VI D
3. Wiktor Dobrowolski z klasy VII C

Lena, Marysia i Wiktor już 27 kwietnia br. w Strzałkowie na eliminacjach międzypowiatowych będą reprezentowali naszą szkołę.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!