Nie  od  dziś  wiadomo, że  wojewódzkie konkursy  przedmiotowe  organizowane  przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu nie należą do najłatwiejszych.

Podczas zmagań konkursowych stawiane są uczniom duże wymagania. Tu już nie wystarczy wiedza zdobyta tylko w czasie lekcji. Aby osiągnąć sukces, trzeba włożyć dużo pracy, wykazać się wieloma  wiadomościami i umiejętnościami. Zrozumiałe jest zatem to, że tytuł finalisty lub laureata zdobywają tylko najlepsi.

           W tym roku szkolnym troje uczniów naszej szkoły może pochwalić się właśnie takim tytułem:

uczennica klasy 8 b, Lena Witkowska została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, uczeń klasy 7 b, Michał Bereszyński  to finalista  Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, a Michał Koziorowski z 8 d zdobył taki tytuł w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym. Uczniom gratulujemy!

 

           Z uczniami pracowały panie: (w kolejności przedmiotów) Małgorzata Skrzypczak, Anna Bartczak i Romana Szurek.