„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś, co chroni, co daje siłę”.

– Sophia Loren

W dniach 15-19 luty podczas lekcji zdalnych języka niemieckiego czwartoklasiści „zaprosili” kolegów i koleżanki z klasy do swoich domów i przedstawiali siebie jak i członków swoich rodzin.

Uczniowie klas czwartych prezentowali  przed kamerami zdjęcia/ilustracje przedstawiające ich rodziny, jak również zwierzaki domowe, które jak wiadomo dla wielu z nas są pełnoprawnymi członkami naszych rodzin. Każdy ,kto chciał miał swoje „pięć minut” przed kamerami monitorów, nawet zwierzaki domowe, które chętnie pozowały nam przed kamerami i wzbudzając często  uśmiech a niekiedy nawet zachwyt.

Była to doskonała okazja i odskocznia od codziennej monotonii i zwykłego toku lekcji a zajęcia były na tyle ciekawe, że uczniowie nie  odchodzili od monitorów nawet po skończonej lekcji tylko po to, by zobaczyć swoich kolegów i koleżanki oraz a może nawet przede wszystkim ich ulubione zwierzaki, wśród których to pojawiały się tak nietypowe jak jaszczurki, szynszyle, kury : Stasia i Zygmunt czy nawet krowy! (oczywiście te ostatnie wystąpiły tylko na zdjęciu…)  Tak więc było na co popatrzeć!

Poniżej możecie podziwiać dzieło przedstawiające  rodzinę zwierzaków zdolnego i kreatywnego ucznia: Igora Walińskiego z klasy 4D: