W ramach Igrzysk Dzieci w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Kowalewie Opactwie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w futsalu. W zawodach udział wzięło dziesięć drużyn, które zaciekle walczyły o tytuł mistrza. Drużyna “trójki” w turnieju wykazała się dużym zaangażowaniem oraz wysokimi umiejętnościami. Pozwoliło to naszej reprezentacji przebrnąć przez rozgrywki bez straty gola oraz z kompletem zwycięstw.  Zdobywając tytuł Mistrza Powiatu Słupeckiego, nasza drużyna uzyskała awans do rozgrywek rejonowych. Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach na szczeblu rejonowym.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy:

Biadasz Michał 5e, Bogdański Jakub 7c, Chukwunta Jones Chidalu Anthony 5c, Górniak Mateusz 6b, Jakubczyk Nikodem 6b, Kopczyński Patryk 6b, Mejer Karol 5c, Otlewski Aleksander 5e, Roszak Gracjan 5c, Staszak Marcel 7g

Opiekun: Michał Waleczyk