Dzień po Igrzyskach Dzieci do rywalizacji w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w futsalu przystąpiła młodzież. Nasza reprezentacja na turniej udała się w okrojonym składzie, co wynikało z nałożenia kwarantanny na kilku naszych uczniów. Podczas losowania okazało się, że trafiliśmy do grupy w której rywalizowały trzy zespoły. Oznaczało to, że w całym turnieju mieliśmy do rozegrania jeden mecz więcej niż większość przeciwników. W meczach grupowych i ćwierćfinale odnieśliśmy zwycięstwa nie tracąc bramki. W półfinale rozgrywek trafiliśmy na reprezentację SP1 Słupca. Mecz zakończył się remisem, więc o zwycięstwie zdecydować miały rzuty karne. To my lepiej je wykonywaliśmy i mogliśmy cieszyć się z awansu do finału rozgrywek. W nim pomimo dużego już zmęczenia pokonaliśmy zespół ze Strzałkowa i mogliśmy cieszyć się z tytułu Mistrza Powiatu Słupeckiego.

Gratulujemy naszym reprezentantom sukcesu i życzymy powodzenia w rozgrywkach na szczeblu rejonowym

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy: Oliwier Janaszak 8c, Aleksander Nowak 8d, Jacek Ziemski 8b, Dominik Rzemyszkiewicz 8b, Wiktor Rzemyszkiewicz 8b, Jakub Szczap 8d, Mikołaj Wiśniewski 8d, Oliwier Szymczykowski 7c

Opiekun Michał Walerczyk