W pierwszym semestrze uczniowie naszej szkoły również mieli okazje doskonalić swoje umiejętności pływackie oraz wdrażać się do zdrowej rekreacji na basenie „Rondo” w Koninie. Wyjazdy odbywały się cyklicznie w każdą środę i dotyczyły klas III-VII. Wszystko to dzięki projektowi UKS „Kopernik” Słupca – „Umiem pływać”. Wszystkim uczniom podczas wyjazdów towarzyszyli wychowawcy klas, lekcje prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: A.Kubicka, J.Zastawa, M. Górniak, M.Walerczyk, L. Knotowicz, D.Dobersztyn.

11 stycznia klasy sportowe 4c oraz 4c , miały okazję bardzo aktywnie spędzić czas na Termach Maltańskich w Poznaniu, czyli największym ośrodku sportowo rekreacyjnym w Polsce. Była nauka,oswajanie ze środowiskiem wodnym, była zabawa, zwiedzanie basenu olimpijskiego, wieży do skoków , integracja klas oraz wdrażanie do zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że zajęcia w środowisku wodnym sprawiają uczniom tak wiele radości. Zachęcamy zatem wszystkie dzieci do aktywnego uczestnictwa, życzymy samych miłych wrażeń i czekamy na kolejne wyjazdy.

Zapraszamy do galerii zdjęć