Konkurs Przedmiotowy “Leon” to coroczna inicjatywa, która nie tylko cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas 1–3, ale także stanowi doskonałą okazję do promowania pasji, wiedzy i zdolności w różnych dziedzinach. Organizowany przez Centrum Rozwoju Edukacji, konkurs jest wspierany przez szkołę oraz nauczycieli, którzy widzą w nim szansę dla swoich uczniów na rozwój i sukces.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 54 uczniów z klas 1-3, co dowodzi dużego zainteresowania i zaangażowania młodych adeptów nauki. Celem tego wyjątkowego wydarzenia było nie tylko sprawdzenie umiejętności uczniów z zakresu sprawności zintegrowanych i matematyki, lecz także zachęcenie ich do rozwijania własnych zainteresowań, samodzielności oraz odkrywania ukrytych talentów.

Jak co roku, największe zainteresowanie budzi matematyka. I to właśnie z tego przedmiotu pochodzą laureaci. Wyniki konkursu przyniosły wiele radości i dumy dla szkoły.

Laureaci konkursu:

Spośród klas II:

Jakub Mielcarek z klasy 2c – 5 miejsce w Polsce

Franciszek Rąblewski – z klasy 2a – 6 miejsce w Polsce

Pola Czerniak z klasy 2c – 8 miejsce w Polsce

Stanisław Zieliński z klasy 2d – 10 miejsce w Polsce

Spośród klas III:

Michał Nowicki z klasy 3b – 8 miejsce w Polsce

Franciszek Piński z klasy 3c – 10 miejsce w Polsce

Ignacy Ciesielski z klasy 3b – 10 miejsce w Polsce

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wasze zaangażowanie, wysiłek i determinacja są godne podziwu. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych najmłodszych uczniów, którzy już na tym poziomie edukacyjnym zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych.

Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i nieustającej pasji w odkrywaniu świata wiedzy. Niech tegoroczny konkurs “Leon” będzie dla Was inspiracją do dalszego rozwoju i osiągania coraz większych sukcesów!

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały panie: Iwona Zastawa, Justyna Pietrowicz i Małgorzata Szczepaniak.

 

 

Sporządziła: Małgorzata Szczepaniak.